گروه صنعتی کاوش داده پردازان

درباره ما

معرفـي شرکت کاوش داده پـردازان

 

 

از سال 1375 الي 1380 فعاليت به عنوان ISP در شهر تهران

از سال 1380 الي 1384 فعاليت به عنوان مجري پروژهاي مداربسته آنالوگ

از سال 1384 الي 1388 فعاليت به عنوان مجري پروژه هاي مداربسته تحت شبکه

 

 

و امـا از سال 1384  تا به امـروز  …

 

حدود 12 سال قبل مجموعه کاوش داده پردازان يکي از فعالين در زمينه نصب و راه اندازي پروژه هاي مداربسته تحت شبکه با استفاده از فناوري هاي بسيار کمياب و ارزشمند نسبت به تاريخ امروز شامل لينک هاي راديويي و… بود. همچنين در تاريخ گذشته خود نسبت به شروع و حضور دوربين هاي شبکه در بازار جهاني، از جمله مجموعه هايي بود که بنيان ترويج و تبليغ بر روي سيستم هاي نظارتي نوين  را پايه گذاري نمود و با تاکيد بر اين فناوري و شوق مشتريان خود و با استفاده از فناوري روز توانست پيشتاز اين روش در جامعه ايراني باشد.

حدودا 12 سال از زماني که کي دي تي رسما به فروش دوربين هاي مداربسته شبکه پرداخت مي گذرد و به طبع، کي دي تي تجارب بسيار غني را از نمونه هاي اوليه برندهاي معتبر جهاني کسب کرده و در طول فعاليت خود به عنوان يکي از بزرگترين مصرف کنندگان اين بازار توانست نگرشي جديد را پيدا کند و ضمن علاقه مندي به فلسفه توليد به ايرادات و نقاط قوت هر برند اجهاف پيدا کند. قاعدتاً اين آشنايي توانست راه کاري باشد براي شروع يک تجارت موفق و به اصطلاح يک گزينش ايده آل در همه محصولات با تکيه بر درک، فهم و شرايط و سختي هاي کار براي مجري هاي پروژه ها تا درک و نياز کاربران در سطح وسيع. کي دي تي با اين انگيزه در سال 1390 به طور بسيار قطعي و با هدف تامين تجهيزات شبکه مورد نياز مصرف بازار خود به توليد روي آورد. مجموعه در ابتدا پا به عرصه توليد نهاد و شايد زماني که  کي دي تي مونتاژ تجهيزات شبکه POE را در ايران شروع کرد هنوز کسي به توليد ملي و اشعار آن نپرداخته بود و صد در صد سودآوري خاصي در اين توليد براي مجموعه وجود نداشت چرا که صرفا مونتاژ يک محصول فقط جهت شروع وارد کردن تکنولوژي کافي بود. طراحي سخت افزار يک سوئيچ شبکه براي يک شرکت بسيار مبتدي و آن هم در شرايطي که کالاهاي قاچاق مفهوم خاصي نداشت و امکان رقابت بسيار سخت بود. همچنين همکاراني که در بسياري از زمان ها مشوق و حتي در بسياري از مواقع توجيه کننده عدم بازده اين طرح صنعتي بودند، نقطه اميدي وجود داشت، تامين مصالح مورد نياز پروژه هاي خودش با ساير همکاران به دليل قيمت مناسب تر از نمونه هاي خارجي مورد استقبال قرار گرفت و عليرغم تصور قبلي، ملت شريف ايران هم دست به دست کي دي تي مي دادند و ما خوب به ياد داريم زماني که کمپاني هاي تايواني به درخواست ها و ايميل هاي ما براي خريد چيپست ها و اطلاعات فني محصولاتشان فقط جمله «براي ايران متصور نيست» را بازپس ميفرستادند تا به امروز که کي دي تي بزرگترين توليدکننده تجهيزات شبکه POE در خاورميانه و با حجم انبوهي از صادرات در صدر جدول کشور خود قرار دارد و از صفر تا صد محصولات آن در خاک کشورش توليد مي شود و واحد طراحي آن  جزء مهمترين هاي کشور ايران است. امروزه دسترسي به تمام اطلاعات فني براي آن به واسطه خريدهاي بزرگش به حقيقت پيوسته و آنچه روزگاري بسيار دور از دسترس مي نمود، امروز در همين جا در تهران در حال انجام است و واقعا آن همه ديوار و آن همه مرز از بين رفته است.  حال چند سالي است که سخن از حمايت از محصول داخلي مطرح شده است، چه بسا که اگر فقط چند سال قبل تر اين روند نمود پيدا مي کرد، امروزه کي دي تي ميتوانست علاوه بر رقباي خارجي خود، رقيبان داخلي هم داشته باشد.  به اميد روزي که ايران هم مانند ابر کشورهايي همچون چين شاخص موجهي در زمينه محصولات IT داشته باشد.

امروزه کي دي تي با چهار خط توليد همزمان در حال فعاليت توليد تجهيزات POE خود مي باشد و سعي شده که جوابگوي نياز داخلي تا حد ممکن باشد و حتي اکثر مواقع  صادرات خود را جهت تامين مصرف کنندگان داخلي متوقف کرده است.  کي دي تي در سال 1390 بنيان گذار شروع پروژه مشابه تجهيزات شبکه از جمله توليد دوربين هاي مداربسته تحت شبکه و ان وي آرهاي خود بود و اکنون تیراژ خوبی را در زمینه تولید این اقلام و همینطور سایر تجهیزات پسیو شبکه در سه سایت تولیدی خود در تهران و یزد به ارمغان آورده است و کنترل کيفيت و کارآمدي محصولاتش را تضمين مي کند و با اتکا به توليد محصولات خود در ايران تحت کنترل سازمان استاندارد ملي ايران اولين کمپاني در ايران است که دوربين هاي مداربسته خود را پنج سال متمادي بصورت بي قيد و شرط تضمين مي کند تا حتي در صورت شکستگي و ضربه و آتش سوزي گارانتي نمايد.  اولين نقطه اهميت کي دي تي تامين نظر مصرف کننده و نصب کننده است و بسيار دقيق به اين امر مي پردازد و معتقد است که جلب رضايت مشتري در طولاني مدت بسيار موثر تر از تبليغات و پرداخت هزينه بابت آن و تاثيرگذاري آن است.

 

  اطلاعات تماس

  آدرس کارخانه : تهران ، بعد از سه راه تهرانپارس ، بلوار شهید بابائیان ، خیابان پنجم شیدایی ، بن بست توانگری جنوبی ( چهارم جنوبی ) ، پلاک 3

  تلفن تماس : Tel. 02174347

  77697311 الی 13

  فکس : 02177794094

  کد پستی : 1658964981

  آدرس کارخانه یزد : یزد ، شهرک صنعتی یزد ، بلوار سرو ، میدان سرو ، کوچه بهار ، واحد چهارم ، سمت چپ

  کد پستی : 8947183985

  سبد خرید